Forumuz.Net sitesine hoş geldiniz.
1 den 1´e kadar. Toplam 1 Sayfa bulundu
 1. #1
  Banlı

  Üyelik tarihi
  Nov 2010
  Tecrübe Puanı
  Mesajlar
  460

  Standart kyk kredi burs başvuruları için noter onaylatılmasında süre uzatıldı

  kyk kredi burs başvuruları için noter onaylatılmasında süre uzatıldı

  2010-2011 Öğrenci Burs ve Kredi Taahhüt Senedi Noter Onayı

  Devamı: 2010-2011 Öğrenci Burs ve Kredi Taahhüt Senedi Noter Onayı | Noternet.Org


  2010-2011 Öğretim yılında kurumumuzdan burs öğrenim ve katkı kredisi almaya hak kazanan öğrenciler belirlenmiştir. 150.000 öğrenciye burs geriye kalan öğrencilerin tamamına öğrenim kredisi tahsisi yapılmıştır. Katkı kredisi almak için müracaatta bulunan öğrencilerin tamamına da katkı kredisi tahsisi yapılmıştır.
  Kuruma burs öğrenim ve katkı kredisi almak üzere müracaatta bulunan 423.000 öğrencinin tamamına tahsis yapılmıştır.
  Burs öğrenim ve katkı kredisi değerlendirme sonuçları Kurumumuzun KYK internet adresinden T.C kimlik numaraları girilerek öğrenilebilecektir.
  Öğrenciler Taahhüt Senetlerini 22-30 Aralık 2010 tarihleri arasında herhangi bir noterde; vergi resim ve harç için para ödemeksizin (diğer Noter ücretlerini ödemek suretiyle) tanzim ve tasdik ettirdikten sonra 30 Aralık 2010 tarihi mesai saati bitimine kadar Kurumumuzun bölge ve/veya yurt müdürlüklerine teslim edecektir.
  Bölge ve/veya yurt müdürlüğü bulunmayan yerlerde ise “Cemal Gürsel Cad. No:61 06590 Cebeci/Ankara” adresindeki Kredi Dairesi Başkanlığına posta ile gönderecek veya elden teslim edecektir.
  Senetlerini belirtilen tarihte Kurumumuza teslim eden öğrencilerin burs veya öğrenim kredisi ödemeleri 10 Ocak 2011 tarihinde T.C Ziraat Bankasının ilgili şubelerinden yapılacaktır.

  Basın mensuplarına ve kamuoyuna saygı ile duyurulur.
  Hasan ALBAYRAK
  Genel Müdür

  Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürlüğü tarafından 2010-2011 öğretim yılında kredi almak için müracaatta bulunan öğrenciler için senet verme süresi Kredi Yurtlar Kurumu tarafından uzatılmış olup 03-14.Ocak.2011 tarihleri arasında da senet yaptırılabileceği bildirilmiştir.
  Bu nedenle Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürlüğü tarafından verilecek yeni “Burs/Kredi Taahhüt Senetleri” daha önceki yıllarda olduğu gibi internet ortamında alınarak noterliklerde onaylanacaktır.
  Kaynak : Türkiye Noterler Birliği


  Devamı: 2010-2011 Öğrenci Burs ve Kredi Taahhüt Senedi Noter Onayı | Noternet.Org


  Hemen Paylaş!


 

 
Künye Uyarı
Powered by vBulletin® Version 4.1.12
Copyright ©2000 - 2015, Jelsoft Enterprises Ltd.
Extra Tabs by vBulletin Hispano
Sanal Dünyanın Gerçek Ailesi
Copyright ©2007-2015 Forumuz.Net

Sosyal paylaşım platformu olan Forumuz.Net sitemizde, kullanıcılar, 5651 sayılı kanunun ilgili maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan sorumludur, kullanıcı kaynaklı herhangi bir durumdan Forumuz.Net sitesi sorumlu değildir. Tüm hukuksal bildirimleriniz/sorunlarınız/istekleriniz ve şikayetleriniz için İLETİŞİM panelinden bizlere ulaşabilirsiniz, Forumuz.Net yönetimi en geç "3" iş günü içerisinde dönüş yapacaktır. Platformumuz; kişilik ve telif hakları korunumu, illegal paylaşım ve korsanla mücadele konusunda yetkililere yardımcı olmayı ilke edinmiştir.


sohbet